To love and be loved is to feel the sun from both sides.

22. října 2010 v 23:35 | Ljo C. |  Ljo C.
eye"To love and be loved is to feel the sun from both sides."
Oh, sure, it is. But what will happen, if the one sun goes down?...

Teď budu mít trochu problém se přeorientovat z angličtiny zpátky do svého milého rodného jazyka, jako vždy. Každopádně BRÉ, šmudlové... Ten citát je sice krásnej, ale za svým doplněním si stojím. Protože si popravdě vážně neumím představit jak se budu vyrovnávat s rozchodem. Vždyť já jsem na něm dokonale závislá, když se nevidíme den tak mi je smutno, pořád na něj myslím a když od něj odjíždím, cítím, jako kdyby podstatná část mého srdce zůstala s ním. Takže nenapadá vás, jak to sakra zvládnu, až mě bude mít dost? Řekla bych, že si pak vezmu ve škole pár dní dovolenou a budu doma brečet do polštáře a vzpomínat na to krásný... Ach jo.
Tak jo, teď stop depresivním myšlenkám, mám jich v hlavě sice ještě tak milion, ale nechci vás tím zhnusovat. Když už jsem se vám vylila pesimisticky, tak vám taky řeknu něco pozitivního. Včera prostě... ah. Už to nebylo jen "já tebe taky", ale koukl mi do očí a řekl "miluju tě". Vždycky jsem si představovala, že to bude krásný, když mi to někdo řekne, že si budu lítat na obláčku... Ani ne. Spíš to bylo strašně zvláštní. Takhle, já ho fakt miluju a nechci o něj přijít, to ne, ale tady jde o to, jak to zní. Vědět, že tě ten člověk miluje, to je pocit k nezaplacení, kterým se opájím už dva týdny. Ale slyšet to... Já nevím, možná to bylo kvůli tomu, že to bylo poprvé... Každopádně to ale nic nemění na tom, že to byl úžasnej den. Takže dneska si budu zpívat a pískat a nic mě nezastaví.
Navíc je sobota! :) Krásnej den. Člověk si může dělat co chce, může si dát voraz od všeho, co ho štve, a dělat jen to, co chce. Hmm, co bych dneska chtěla dělat?.. No :D Vám to musí být už úplně jasný. Jenže to nejde - jede kamsi na chatu sbírat jablka. Takže co je druhá věc, co bych chtěla dělat? Hlavně teda nedělat nic :D A to také zrealizuji. Povinná četba - Král Oidipus. Ani mě nehne. Písemka z literatury a test z biologie? Haha, to mě asi špatně znáte :D
Vím, že tenhle článek je totálně 'thouthtless', ale nějak mě to nesejří. Protože nemůžu být přemýšlivá a introvertní pořád, že jo. Taky se chci občas prostě bavit. Ach, děti, vůbec nevíte, jak mě štve, že ve škole nemám jedinou kamarádku. Ona je ta škola děsná sama od sebe, se všemi těmi písemkami a zkoušením a protivnými učiteli, a teď si k tomu ještě přidejte, že sedíte samy v první lavici. Awesome. Jasně, mám přátele jinde. Ale je to trochu divný, sedět o přestávce na místě a "připravovat se na další hodinu". Hmeh.

Tak jen doufám, že se máte famfárově a neutápíte se ve smutku a agónii.
Mějte se a smějte se.
Ljo C.

Btw ano, to na tom avataru je moje oko :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanny. Hanny. | Web | 23. října 2010 v 12:22 | Reagovat

Takže hned na začátek: máš krásné očko ;]. ♥ A ten článek byl náhodou (teda spíš pořád je) krásně napsaný! Máš pravdu, slyšet "já tebe taky" je nádherný ale "Miluji Tě" je ještě stokrát krásnější ! :)) ♥. Tomu se nic nevyrovná, ten krásnej pocit, motýlci v břiše, když se k němu můžeš přitulit a cítit se v bezbečí ááách! Jak já se těším jak za mnou dneska přijede a nebudeme dělat nic jinýho než co se normálně dělá ;D CENZURA! :* ♥
... takovýhle myšlenky mě přepadají často, hlavně ze začátku, neumím si to nez něj představit, ale rozhodně kdyby se to nedejbože stalo tak plakej jenom chvíli, ale musíš si říct, že takhle to prostě chodí ;), vím je to těžký, mě to přišlo že to nemůžu zvládnout, ale můj první rozchod byl dá se říct v pohodě a do teď jsme kamarádi - ano jde to, i přes to, že jsme spolu "něco" přožili :). Ale jak už jsem ti několikrát psala a napíšu to ještě asi tak 100000000x, kdykoliv by jsi potřebovala pomoct, tak mi napiš! :) I když nejsem kamarádka ze školy, tak doufám, že jsem aspoň kamarádka přes blog.cz, facebook - stručně řečeno přes internet! :-*
btw: áno, shrnula jsi to pěkně ♥ do zubů jí dej ať pozná co to je! ;] JSI SKVĚLÁ ♥

2 Hanny. Hanny. | Web | 23. října 2010 v 12:24 | Reagovat

* a ještě k tomu mýmu článku: když nenajdeš tolik věcí, tak to nevadí, přečtu si to stejně moc ráda! :-)
* a k těm fotkám: Rudbekie? Nebo jak jsi to psala? Vůbec netuším :D :)

3 Angelot Angelot | Web | 23. října 2010 v 16:14 | Reagovat

Krásně očko samozřejmě <3 Ale lepší když ti do nich můžu koukat rovnou :)

Aaa, zlatí, já jsem tak šťastná s tebou! <3 Je to úžasné a já mám samozřejmě krásnej pocit z toho, že jsem to věděla :D
Vážně, musí to být perfektní pocit, když ti to někdo řekne. Jsem moc ráda, že to konečně řekl! <3

A nad rozchodem nepřemýšlej. Ani nad ničím jiným, žíj prostě přítomností!! :)

A co se týče kamarádů ve škole, nemáš protože oni nechcou, nebo protože ty nechceš? ;) Protože cesta se dá najít ke komukoliv :)

A já už vymýšlím jak se přemisťovat, abych za tebou mohla dycky na přestávky :P :*

4 Aggie))* Aggie))* | Web | 23. října 2010 v 19:49 | Reagovat

Takový to sezení v lavici sama, s nikým si nepovídat jsem taky zažila. Je to hrůůza.. Teda jak v čem, radši budu sedět sama než s nějakou *** (No víte všichni!).. :D

Jinak díky za komentář. A máš pravdu naše třída je VELICE zvláštní.. A věř mi udělat to někdo jinej než on, možná že bych ho i zabila.. :D Na tohle jsem háklivá. Ale to je jenom o tom jak si s těma lidma věřím a co jsem s nima zažila.. S některýma jsem jak brácha se segrou.. A ten co to dělá je taky takovej můj Brother.. ;) Jinak nechápu jak to děláš, ale pokaždý když si přečtu tvůj článek, minimálně tak půl hodiny přemýšlím .. :D ;)

5 Clarett Clarett | Web | 24. října 2010 v 19:37 | Reagovat

Musím se pochlubit - oko jsem poznala HNED. Jako, že je tvoje. :D

Víkendy jsou strašně fajn. Můžu se dívat na Vraždy v Midsomeru, válet se v posteli, číst si, psát a kreslit... a kašlat na školu. :)

A když už jsem u té školy... mít kamarádku ve třídě je báječný. Ale abych pravdu řekla, tohle se mi poštěstilo teprve někdy před rokem. A je jediná, s kým se bavím, protože jinak to prostě nejde. Strašně moc ti přeju, abys takovou spřízeněnou duši našla taky. :) Ale hlavně nezapomeň, že tu máš pořád nás a můžeš mi kdykoli napsat. :) Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi zase tady. :)

A doufám, že rozchod buďto přijde až za hodně hodně dlouho nebo ještě lépe nikdy. :D Teď se tím hlavně netrap a užívej si každou chvilku. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama