Let's roll, bitches!

21. listopadu 2010 v 0:48 | Ljo C. |  Ljo C.
fun
You're the friend
I call my own,
you're the friend
I can't let go.

A co, že se to nerýmuje? Prostě rozjetá nálada, úsměv na tváři a měsíc v duši. Můžu já za to, že mám skvělej život? Že to prostě klape? Aspoň jednou za pár měsíců si můžu dopřát totálně bezstarostný a skvělý víkend. To si myslím, i trošku zasloužím. A vy taky. My všichni.

Ah, děti, kdybyste věděly. Pátek byl tak perfektní, jak jen si ho dovedete představit. Na devátou, fyzikář na písemku zapomněl, z frániny jedna. A pak za Ním. Můžete mi říct, proč ho sakra tak miluju? :D Protože já nemám ani ponětí. Možná proto, jak se stará. Jak mě drží, když se válíme po posteli, abych nespadla. Jak mi podpírá hlavu, když se líbáme, protože by mě prý bolelo za krkem. Jak se usmívá po tom, co se políbíme. Jak se s ním cítím, jako by bylo zase léto a prázdniny a nikam jsme nemuseli. Jak vždycky, když jedeme busem, mi dává ruku na koleno. Jak po každý, když se spolu někde válíme a já pak vstanu, řekne "ty jo, teď máš fakt dost dobrý vlasy. zase". Jak... Kéj. To by stačilo :D Já se moc omlouvám :D Já mám jen moc dobrou náladu. No každopádně (to moje podělaný každopádně :D) jsme byli prvně na redradě (redakční radě našeho střediskového časopisu Ajeťáku) a pak jsme jeli k němu. A že si pustíme The Sorcerer's Apprentice. Ale... Ještě jsem vám neříkala o mém nakupování? Mám nový set spodního prádla a kabát :D Takže říkám "heléé!".. Myslím, že si dokážete představit.. No samozřejmě za pět minut už bez trička říkám "tak budem koukat na ten film?" "jak chceš" "řekni ne" "ne". :D Ale na ten film jsme nakonec koukali. Tak strašnááá blbost! Všechny nereálný věci z jiných filmů se v tomhle snímku sešly, aby vytvořily něco tak neuvěřitelného, až se to stalo skoro sledovatelným :D Viděli jste Scott Pilgrim vs. the World? To je tak... :D Máte někdo rád počítačové hry? Jestli aspoň trochu (třeba i jen Sims), koukněte na to. Je to perfektní! Fakt! Občas jsem teda nechápavě čuměla, ale jinak kúl! A Inception! Musíte to vidět! Nejlépe v kině! Co nejdřív! Ale to jsem zase odbočila. No prostě... pátek. To vám byl tak skvělej. Já mám sice občas nevysvětlitelný myšlenkový pochody a pak jsou z nich problémy, ale ten den prostě neměl chybu. Jako bychom se zase jednou sladili na jednu jedinou notu :)
A sobota? Ano, můj děda má 80. Sakra starej, hmm? :D Ale furt vcelku v pohodě. Takže dopoledne nakoupit a udělat chlebíčky, odpoledne se nastrojit a jet k němu. Celá famílie. Fjú. I pražáci dojeli. Nic proti, ale.. Vlastně všechno proti :D Kdo by to řekl, že se člověk může bavit se svou vlastní rodinou? Já ne.

A teď už je neděle. Kurva, zítra zas do školy? Kam se ten víkend poděl? Utekl ruku v ruce s teplýnm počasím, suchýma keckama a penězi. Ne fakt, děcka, už budou VÁNOCE! A já mám 500 na koupení všech dárků. Ok, WTF? :D

Hezky jsem se vykecala. Je nous aime
A už pěkně dlouho jsem se neptala, co vy. Takže... Co vy?
Ljo C.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fleur 花 Fleur 花 | Web | 24. listopadu 2010 v 18:09 | Reagovat

Vánoce! Neslavíme, takže s nakupováním dárků si hlavu nelámu. :D
Inception jsem viděla. Byla jsem na tom v létě a je to úžasnej film. Fakt bombovej.
Naprosto žeru JGL (hrál Arthura) jsem četla, že natáčí nový film společně s Annou Kendrick a Bryce Dallas Howard =)
A co takhle novýho Pottera. Toho jsi ještě neviděla?

2 Angelot Angelot | Web | 24. listopadu 2010 v 19:32 | Reagovat

Joo, ty nemáš ani ponětí :D Aach. Člověka miluješ kvůli takovým maličkostem... ale prostě, stačí úsměv a miluješ :) A ty tady máš tolik krásných důvodů :) :* Jsem ráda, že to byl tak fajn den :) Zbožňuju tyto tvoje nálady! :)

A co se vánoc týče, bacha, já mám jen 400 na dárky :D Takže klíd, furt jsi na tom lépe než já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama