Leden 2011

blah blah

28. ledna 2011 v 10:27 | Ljo C. |  Ljo C.
Je to smutný, ale je to fakt - pomalu, ale jistě mě to nebaví. Jenže tohle je začarovanej kruh, víte, děti? Nechce se mi psát na blog, kam nikdo nechodí. Ale nikdo taky nebude chodit na blog, kde nic není. ... Jenže si nemůžu pomoct. Na co mi to je? Mám dArt, facebook, gmail,... Tam dávám fotky, tam svoje myšlenky, tam si píšu s přáteli. A blog je v pozadí. Protože už na to není ani čas ani chuť ani nálada. Nakonec to takhle vždycky skončí. Kolikrát ještě změním blog, než se konečně usadím a pochopím, že tohle nemá smysl? :D Asi nikdy. Tímto vám chci oznámit, že končím. Protože mě to prostě nebaví. Vylívat si srdce někomu, kdo o to nestojí. Asi budu neaktivní... jako tady. Nezruším to tu. Pokud najdu čas, půjdu se podívat na vaše blogy. Ale tím to končí. Je mi líto.
Ljo

2009... ne, 10. vlastně už 11!

3. ledna 2011 v 12:15 | Ljo C. |  Ljo C.
Je to tu, zas a znova,
zapnutá je TV Nova.

... ne tento rok! Kdepak. Tento rok si Ljo vyrazila na oslavu. Od rodičů. Od televize. Od protivného vyzvánění zvonů na ČT1 v 23:59:50. Od nudy. Od deskovek. Od všeho.
A byla s těma, které miluje, které má ráda, které obdivuje, které zná jako sama sebe. Anooo, prosím, slečna byla na klubovně s těma nejlepšíma lidma pod sluncem. Nemůžu říct, že se nepilo. Protože se pilo a já nerada lžu. Taky nemůžu říct, že moji kámoši, přestože jsou to nejlepší lidi pod sluncem, jsou občas pěkně škráblí, házejí zapálené petardy do košů a o půl šesté ráno pouštějí na plný perdy metal. Když jsem se ráno vzbudila, tak jsem jen děkovala bohu, že se nikomu nic nestalo. A bylo to super. A jo a jo a jo. Víte, jak já byla šťastná, že jsem tam byla puštěna? A jak strašně šťastná jsem byla, když jsem tam spát? :)

Tak opožděně vám přeju vše nejlepší do nového roku, hlavně ať jste zdraví (protože když člověk není zdravý, tak si nevychutná ani jídlo, ani pití, ani zábavu, ani lásku, ani smích tak, jak si to ty věci zaslouží). A taky f kórs hodně štěstí, lásky, příjemné zábavy, smíchu, animovaných pohádek, kytičkovaných bločků a barevných pastelek. Užijte si tenhle rok. A hlavně to přežijte ;)

PS: To zas bude trvat měsíce, než si zvyknu psát 2011...

Ljo C.